Track

Track

TRACK TRAINING DAY

Kui Su unistus on kihutada ringrajal ja õppida suurtel kiirustel tehniliselt kurve läbima, siis see kursus on mõeldud just SINULE!

LEVEL 1  — baas raskusetase, kõige ohutum. See kursus sobib kõige rohkem algajatele või juba üldist ülevaadet omavale sõitjale, kes sooviks areneda ning tõsta enda oskuse taset. Treening viiakse läbi oma mootorrattal. Mudel, bränd, isegi mootorratta tüüp ei oma tähtsust. Kurvide läbimise tehnika on universaalne nii sport-, klassikalise-, cruiser- kui ka enduro tüüpi mootorratastel.

LEVEL 2 (kahepäevane koolitus) – edasijõudnute kursus, mis sobib nendele, kes on juba läbinud LEVEL 1 kursuse või nendele, kes on eelnevalt ringrada korduvalt sõitnud. Sellel treeningul on kurvide läbimise tempo oluliselt intensiivsem, samuti pööratakse suurt tähelepanu iga kurvi läbimise tehnikale.

Treeningpäeva programm:

Kogunemine Aravete ringrajal (kogunemise aeg määratakse registreerimise juures). Tutvumisring ning ringrajal viibimise ohutusnõuete ja -reeglite tutvustamine. Sellele järgneb sissejuhatav arutelu järgmiste teemade üle: Mootorratta tehniline kontroll, rehvirõhk, isteasend, pilguhoidmine, juhtimine, pidurdamine, kiirendus, kurvide läbimise tehnika ja palju muud. Pärast soojendusringe algab praktiline osa. Järgneb väike puhkepaus. Arutleme tehtud vigade üle ja uuesti ringrajale. Enne igat uut sisenemist täiendatakse nii informatsiooni kui ka ülesandeid.

  • Level 1 treeningu maksumus oma mootorrattal: 150 eurot (sisaldab ringraja renti neljaks tunniks).
  • Level 2 treeningu maksumus oma mootorrattal: 290 eurot (sisaldab ringraja renti neljaks tunniks ja toitlustamist).
  • Grupi suurus 8-10 osalejat.
  • Treeningu viib läbi legendaarne sõitja- Marko Rohtlaan.
  • Asukoht: Aravete kardirada (Level1) ja auto24ring (Level2).

Treenig viiakse läbi koostöös Vihur MotoSport-ga.

Täiendav informatsioon: +372 5342 7294 Stanislav Tatarski

Registreerimine


    Developed by design.ee