Urban

Urban

URBAN TRAINING DAY

Kui Su unistus sõita ohutult ja sealjuures meisterlikult juhtida oma tsikliga, siis see treening on mõeldud täpselt SULLE.

Eelkõige Urban treening on ettenähtud neile, kes on alles hiljuti sai A-kategooria juhiload ja sealjuures liikluses olles ei ole täieliku enesekindlust mootorratta kontrollist. Teiseks: antud treening idiaalselt sobib neile, kes sooviks hooaja alguses soojaks sõita ja tunnetada oma mootorrattast enne aktiivset sõitu alustamist. Kolmandaks: treening lihtsalt on vajalik kõigile neile, kes kunagi sai juhiload kuid mingil põhjusel kaua aega ei ole sõitnud. Antud treeningu raames me ohutult taastame kõik kaotatud teadmised ja oskused.

Urban treeningud — see on baas kompleks harjutusi, millised viiakse läbi kinnisel territooriumil (platsil) väikestel kiirustel, kus maksimaalne kiirus võib saavutada 40 km/h. Antud kompleks koosneb erinevatest harjutustest nagu: oma tasakaalu arendamine ja tsikli tennetamine, tagasipööre väga väikesel kiirusel, pidurdamine, slaalom, ümberpõige ja paljud teised. Väga suur tähelepanu pühendatakse teooriale, kus me vaatleme erinevate tehnikate juhtimine ning vastupööre kasutamine.

Osalemise tingimused:
– A-kategooria juhiloa olemasolu;
– isiklik mootorratas (mark ja mudel ei oma tähtsust);
– kaitsevarustus (kiiver, jope, püksid, saapad, kindad. Vajadusel võib kogu varustuse võtta rendile 50 eurot/päev);
– tänavarehvid.

Treeningud viiakse läbi nii individuaalselt kui ka väikeste gruppidega.

– Kursuse maksumus oma mootorrattaga grupis: 60€
– Individuaaltreeningu maksumus oma mootorrattaga: 120€
– Maksimaalne osalejate arv: 2 – 4
– Treeningu viib läbi professionaalne instruktor Stanislav Tatarski.

Lisainformatsioon telefoni teel +372 5342 7294, Stanislav Tatarski.

Õppesõiduplats Kalda 7, Tallinn

Developed by design.ee