Enduro

Enduro

ENDURO TRAINING DAY

Kui sinu unistus on sõita mootorrattaga maastikul ning õppida mootorratast juhtima erinevates teeoludes, siis see õppepäev on mõeldud täpselt SULLE.

LEVEL 1 – on kõige lihtsama keerukuse tasemega, seega kõige ohutum.

Treeningpäeva programm:

Esimene osa: Alustame kruusakattega platsil, kus sooritame erinevaid harjutusi olles mootorrattal püstiasendis. Lihtsate elementide nagu uss, pööramine piiratud alal, liikumine tõusul koos keeramisega, laskumine jne, sooritamine annab suurepärase ettekujutuse mootorratta käitumisest väikestel kiirustel.

Teine osa: Sõidame mööda eelnevalt plaaneritud marsruuti, mis koosneb umbes 80 km ulatuses kruusateest. Õpime tunnetama oma mootorrattast, harjutades kurvi võtmise tehnikat. Marsruut sisaldab endas samuti väikseid tõuse, laskumisi ning takistustest möödumist. Ajaliselt kestab see ring orinteeruvalt 1,5 tundi.

LEVEL 2 – edasijõudnute kursus, mis sobib nendele, kes on juba läbinud LEVEL 1 kursuse või nendele, kes on juba piisavalt sõitnud kruusateel ja tahab kinnitada oma oskusi.

Treeningpäeva programm:
Esimene osa: Alustame kruusakattega platsil, kus sooritame erinevaid harjutusi. Lai slaalom, labürint kus tuleb teha mitu tagasipööred järjest piiratud alal, pidurdamine koos pööramisega, liikumine tõusul koos pööramisega, laskumine koos pööramisega jne.
Teine osa: Sõidame mööda eelnevalt plaaneritud marsruuti, mis koosneb umbes 130 km ulatuses kruusateest ja metsateest. 80% TET-i rada. Õpime tunnetama oma mootorrattast, harjutades kurvi läbimise tehnikat. Marsruut sisaldab endas samuti tõuse, laskumisi ning takistustest möödumist. Ajaliselt kestab see ring orinteeruvalt 2,5 tundi.

LEVEL 3 – edasijõudnute kursus, mis sobib nendele, kes on juba läbinud LEVEL 1 ja LEVEL2 kursuse või nendele, kes on juba piisavalt sõitnud kruusateel ja tahab kinnitada oma oskusi.

Treeningpäeva programm:
Esimene osa: Alustame kruusakattega platsil, kus sooritame erinevaid harjutusi: Sooendus, palgi ületamine, sõitmine lahtisel kruusal, sõitmine liivas, sõitmine rööpas, tõusud koos pööramistega, laskumised aeglasel kiirusel.
Teine osa: Sõitmine eraldi ettevalmistatud lõikudel, mis koosnevad eriharjutuste elementidest.
Lõik 1: takistuste ületamine (palk, lahtine kruus, liiv, kivid jne). Lõik 2: Manööverdamine piiratud alal (metsarada).

Osalemise tingimused:
– Koolitusel võib osaleda kõikide tootjate ratastega.
– Rehvid: Michelin Anakee Wild, Continental TKC 80, Metzeler Karoo 3 ja teised sarnased rehvid.
– Saapad: Enduro või Krossisaapad.
– A-kategooria olemasolu.

  • Kursuse läbimine oma mootorrattal maksab 150 eurot. (LEVEL1, LEVEL2 või Level3)
  • Kursuse maksumus on 300 eurot, mis sisaldab endas mootorratta renti terveks päevaks. (LEVEL1, LEVEL2 või Level3)
  • Maksimaalne osalejate arv: 6 – 8
  • Treeningu viib läbi professionaalne ning litsentseeritud instruktor BMW Motorrad – Artur Kim.

Kursuse võib läbida rentides mootorratta BMW R1200GS, 2018 aasta. Soovi korral võib harjutada ka oma mootorrattal.

Kursuse lõpus saab iga osaleja Motorrad4Life ja Motokool.ee poolt diplomi, mis kinnitab esimese etapi Enduro Training Day edukat läbimist.

Treening viiakse läbi koostöös Motorrad4life-ga.

Lisainformatsioon telefoni teel +372 5342 7294, Stanislav Tatarski.

Registreerimine


    Developed by design.ee