Enduro

ENDURO TRAINING DAY

Kui sinu unistus on sõita mootorrattaga maastikul ning õppida mootorratast juhtima erinevates teeoludes, siis see õppepäev on mõeldud täpselt SULLE.

Off-road koolitusel õpid uusi sõiduvõtteid ja eelkõige oma keha kasutama nii, et ka maastikul rasketes oludes ja katteta teedel sõidunaudingust osa saada.
Sõidu turvalisus on treeningutel läbivalt keskseks teemaks ja seda nii teoorias kui praktikas..

Treeningu teemad:

Kuidas leida õige mootorratta seadistus, sõiduasend, sõidutunnetus, erinevad kurvitehnikad, hädapidurdus, väikesel kiirusel mootorratta üle kontrolli omamine, mootorratta ülestõstmine, mootorratta elektroonika jne.

Osalemise tingimused:
– Koolitusel võib osaleda kõikide tootjate ratastega.
– Rehvid: Michelin Anakee Wild, Continental TKC 80, Metzeler Karoo 3 ja teised sarnased rehvid.
– Saapad: Enduro või Krossisaapad.
– A-kategooria olemasolu.

• Kursuse läbimine oma mootorrattal maksab 150 eurot.
  • Kursuse maksumus on 300 eurot, mis sisaldab endas mootorratta renti terveks päevaks.
  • Maksimaalne osalejate arv: 6 – 8
  • Treeningu viib läbi professionaalne ning litsentseeritud instruktor BMW Motorrad – Ulvar Mikk.

Kursuse võib läbida rentides mootorratta BMW R1250GS.

Treening viiakse läbi koostöös NordMoto-ga.

Lisainformatsioon telefoni teel +372 5342 7294, Stanislav Tatarski.