Koolitused

Koolitused

A-KATEGOORIA

Õppetöö koosneb teooriatundidest (10 tundi kestusega 45 minutit) ja praktilisest sõiduõppe tundidest (10 tundi kestusega 45 minutit).

Hind: 1250 € – 1983 €

URBAN TRAINING DAY

Eelkõige Urban treening on ettenähtud neile, kes on alles hiljuti sai A-kategooria juhiload ja sealjuures liikluses olles ei ole täieliku enesekindlust mootorratta kontrollist.

Hind: 50 € – 90 €

TRACK TRAINING DAY LEVEL1

See kursus sobib kõige rohkem algajatele või juba üldist ülevaadet omavale sõitjale, kes sooviks areneda ning tõsta enda oskuse taset. Treening viiakse läbi oma mootorrattal.

Hind: 150 €

TRACK TRAINING DAY LEVEL2

LEVEL 2 (kahepäevane koolitus) – edasijõudnute kursus, mis sobib nendele, kes on juba läbinud LEVEL 1 kursuse või nendele, kes on eelnevalt ringrada korduvalt sõitnud.

Hind: 390 €

ENDURO TRAINING DAY LEVEL1

LEVEL 1 – on kõige lihtsama keerukuse tasemega, seega kõige ohutum. Alustame kruusakattega platsil, kus sooritame erinevaid harjutusi olles mootorrattal püstiasendis.

Hind: 150 € – 300 €

ENDURO TRAINING DAY LEVEL2

LEVEL 2 – edasijõudnute kursus, mis sobib nendele, kes on juba läbinud LEVEL 1 kursuse või nendele, kes on juba piisavalt sõitnud kruusateel ja tahab kinnitada oma oskusi.

Hind: 150 € – 300 €

ENDURO TRAINING DAY LEVEL3

LEVEL 3 – edasijõudnute kursus, mis sobib nendele, kes on juba läbinud LEVEL 1 ja LEVEL2 kursuse või nendele, kes on juba piisavalt sõitnud kruusateel ja tahab kinnitada oma oskusi.

Hind: 150 € – 300 €

LIGHT ENDURO TRAINING DAY

LEVEL 1 – tase, kus käsitletakse baasoskusi, mis on enduro sõidu alusteks. Alustame siledal põllul/muruplatsil. Harjutame põhielemente- gaasi ja siduri koostöö, veojõu reguleerimine siduriga (uss, pöörded), istumisasend jne

Hind: 150 € – 300 €

TRIAL TRAINING DAY

Antud kursus sobib absoluutselt kõikidele, kes omavad juhiluba ning on juba ammu tahtnud õppida midagi uut.

Hind: 250 €

Developed by design.ee