Koolitused

A-KATEGOORIA

Õppetöö koosneb teooriatundidest (10 tundi kestusega 45 minutit) ja praktilisest sõiduõppe tundidest (10 tundi kestusega 45 minutit).

Hind alates: 800 €

URBAN TRAINING DAY

Eelkõige Urban treening on ettenähtud neile, kes on alles hiljuti sai A-kategooria juhiload ja sealjuures liikluses olles ei ole täieliku enesekindlust mootorratta kontrollist.

Hind: 60 € – 120 €

TRACK TRAINING DAY LEVEL1

See kursus sobib kõige rohkem algajatele või juba üldist ülevaadet omavale sõitjale, kes sooviks areneda ning tõsta enda oskuse taset. Treening viiakse läbi oma mootorrattal.

TRACK TRAINING DAY LEVEL2

LEVEL 2 (kahepäevane koolitus) – edasijõudnute kursus, mis sobib nendele, kes on juba läbinud LEVEL 1 kursuse või nendele, kes on eelnevalt ringrada korduvalt sõitnud.

Hind: 390 €

ENDURO TRAINING DAY LEVEL1

LEVEL 1 – on kõige lihtsama keerukuse tasemega, seega kõige ohutum. Alustame kruusakattega platsil, kus sooritame erinevaid harjutusi olles mootorrattal püstiasendis.

ENDURO TRAINING DAY LEVEL2

LEVEL 2 – edasijõudnute kursus, mis sobib nendele, kes on juba läbinud LEVEL 1 kursuse või nendele, kes on juba piisavalt sõitnud kruusateel ja tahab kinnitada oma oskusi.

ENDURO TRAINING DAY LEVEL3

LEVEL 3 – edasijõudnute kursus, mis sobib nendele, kes on juba läbinud LEVEL 1 ja LEVEL2 kursuse või nendele, kes on juba piisavalt sõitnud kruusateel ja tahab kinnitada oma oskusi.